Chłopaki wystartował działa

Chłopaki wystartował działa i Mike zaczął wstawać, aby uruchomić również, odsłaniając jego grubości trudno na trenera. Trener spojrzał na niego i powiedział: „Ptak tu zostać.” Wiedziałem, że były w nim. Nie mogłem sobie wyobrazić, trener jest fajne, co wydawało się oczywiste, ale on po prostu zignorował ją i umieścić trochę presję na moim wyrwać i zapytał, czy to boli, skłamałem i powiedział, że tak. Spojrzał na mokrym miejscu ponownie i powiedział: „No Martin wygląda na to, że to tylko skręcenie, więc będziesz żyć.” Spojrzał na Mike’a „, Ptak, pomóc mu dostać prysznic i ubrał następnie zabrać go do trenera, aby uzyskać jego nadgarstek zawinięty. „poczułem ulgę, że trener był po prostu będzie mógł jej przekazać. Spojrzałem na niego i powiedział: „Dziękuję trenerze.” Uśmiechnął się i powiedział: „Lepiej pospieszyć się stąd, podczas gdy seks anonse chłopcy są po drugiej stronie sali gimnastycznej”. Trener pomógł mi jako Mike wstał za mną. Gdy wyszliśmy z siłowni Spojrzałam na trybunach i Misty było.
22
Chciałem być zły na to, co Mike właśnie zrobione, a fakt, że mieliśmy złapany przez Misty i trener. Ale wydawało się, Misty wysiąść na nim i trener nie obchodzi albo.

Śledziłem Mike do szatni. Usiedliśmy na ławce przed naszymi szafkami. Mike trzymał głowę w dół i powiedział cichym głosem: „Przepraszam, Matt. Nie wiem, co mnie naszło; Właśnie tak zajebiście ostatnio zwłaszcza, że tego lata „. „Nie przejmuj się”, powiedziałem, „czułem się tak samo”. Mike rozjaśniła się i spojrzał na wielką mokrą plamą na moim podkoszulek po raz pierwszy. Mike zaśmiał się i powiedział: „Myślę, że masz. Możesz być nawet napalonych potem mnie, spójrz na ile przyszedł! ” Mike przeniósł się dłonią i przetarł mokrą plamę. „Nie sądzę, jaką kiedykolwiek przyszło tak wiele.” Powiedział Mike, kiedy przeniósł rękę do mojego wiotkiego kurek i kule i przetarł je razem. I spojrzał na wciąż twarde kurek Mike’a i przeniósł moją lewą dłoń i potarł gęsty sześciopak INCHER przez jego podkoszulek. Mike jęknął: „Mam zamiar wybuchnąć, to było tak gorące tam.” Mój kogut dostał mocno jak Mike wcierać go.

Wziąłem moją dłoń od koguta Mike’a i pociągnął pasy mojego podkoszulek off moich ramionach i pchnął górną część w dół odsłaniając moje cum pokryte żołądek. „Jezus”. Mike powiedział, a jego ręka przeniosła się wcierać go w kałuży spermy. „To dużo jizz.” Powiedział Mike, oboje zaśmiał się lekko. Gdy ręka Mike’a została pokryta w moim cum przeniósł go na moim podkoszulek wobec mojego fiuta. I niech się poboru jęk tuż przed dotknął głową koguta. Spojrzałem na rękę Mike’a wchodząc w moim podkoszulek i pół gwizdka powiedział: „Mike, że nie powinno to zrobić tutaj.” Mike powiedział: „Masz rację, prawdopodobnie nie powinno.” Wtedy bez pomijania beat wsunął mokra dłoń wokół mojego twardego koguta i pracował mój śliskiego materiału siewnego do mojego wału. I jęknął i Mike kazał mi położyć z powrotem.

Przeniosłem moją lewą nogę na ławce okrakiem to wtedy wyluzowany. Mike chwycił mnie podkoszulek po obu stronach moich biodrach i pociągnął ją w dół do moich nóg narażając mój kogut i bale do szatni. Mike przeniósł prawą nogę nad ławce był więc okrakiem ją między nogami. Poruszał dłonią po brzuchu i znowu odebrał resztę spermy. Używał go ponownie jako lube na mojego fiuta. Nie spieszył się i poszedł wolno w sposób celowy i metodycznego. Został on doprowadza mnie do szału. Mimo, że właśnie zastrzelił ogromne obciążenia, byłem na ogniu i czułem się jak mogłem strzelać ponownie w każdej chwili. I jęknął głośno i powiedział: „O kurwa Mike Szybciej!” Zamiast zatrzymał się i przeniósł rękę do moich piłek i przetarł moje cum w moim worku. Choć był masować moje kulki chwycił mojego fiuta lewą ręką i pogłaskała go kilka razy, zanim pochylił się i wziął moją pokryte cum kogut w jego ciepłe usta.

Drugi poczułam jego ciepłe usta na mojego noclegi warszawa fiuta złapałem głową i zmusił ją w dół mojego wału. Nie miałem duży kurek, ale z siłą Kiedyś wcisnąć głowę Mike’a dół to uczyniło go unieruchomić trochę. I jęknął z uścisku śmierci z tyłu na głowie Mike’a. I bucked moje biodra off ławce i zasadniczo pieprzył jego usta. Mike chrząknął i starał się spowolnić mój atak na jego ustach, ale nie daj się, jeśli coś I fucked usta mocniej. Mój oddech wymknęła się spod kontroli, tak jak ja, a ja powiedziałem: „Lubisz to?” Naśladowanie co Mike powiedział mi w siłowni. Mike chrząknął i próbował pociągnąć usta od mojego fiuta, ale ja mu nie pozwolił. Dobrze było mieć kontrolę.

Nie jestem pewien, jak długo to trwało zanim to wspaniałe uczucie, rzucili się na mnie. Wiedziałem, że będzie cum twarde i postanowiłem nie ostrzega Mike Byłoby zemsta za to, co właśnie zrobił mi się w siłowni z przodu mgliste i całego świata.