Trener dmuchnął w gwizdek i Mike przyszedł po mnie

Trener dmuchnął w gwizdek i Mike przyszedł po mnie. Od razu zauważyli różnicę między Boba i Mike’a. Mike był kilka cali wyższy ode mnie i na zewnątrz ważone mnie około 30 funtów. I nie mógł się równać dla niego; bez względu na to, jak ciężko walczyłem Mike był tak dużo silniejszy ode mnie. Z jakiegoś powodu mam zły na sile Mikes i zacząłem walczyć tak brudna, jak mogłem. Chwyciłem jego kogut i bale jak miałem z Bobem i jak Bob, Mike dostał mocno w ręku. I pogładził grubą kogut próbuje uśpić go, żeby pozwolił mu gardę, więc mogłem odwrócić go na wznak i przypiąć go.
11
Chyba Mike widział nadchodzący bo kiedy poszłam do niego odwrócić włożył mi w połowie Nelson i uderzyła mnie twarzą w dół na macie. Miał swoją lewą rękę na moim ramieniu i szyi z piersi dociśnięciu plecach i jego grubości trudno na szlifowanie w dupie wejdź po sexs. Bez myślenia I rozłożone nogi od siebie, aby dać mu lepszy dostęp do mojego tyłka. Jak starałem się pchnąć moje ciało się dostać ode mnie Mike dał mu prawo okazji i ruszył prawą rękę wokół mojego ciała i chwycił wybrzuszenie mojego fiuta przez mój podkoszulek.

Mike był tak silny, że nic nie mogę zrobić, nie mogłem się ruszyć, a mój gniew powoli zanikała jak Mike potarł kogut w dupę i pogłaskała mojego fiuta. Tak się martwiłam, że ktoś może nas zobaczyć, że przynajmniej starał się sprawić wrażenie, jakbym powstrzymując. Mike był oddycha mi do ucha i szepnął: „Lubisz to?” I cicho jęknął i chrząknął. To było tak dobre.

Z całego szaleństwa pierwszych kilku tygodniach szkoły masturbacji miały tylnym siedzeniu do jak zajęty byłem. Ale wszystkie stłumiony horrinyness i stres z ostatnich kilku tygodni był zalewa mnie teraz i wszystko, co mogłem zrobić, to czuję ulgę, że ktoś dotyka mnie w ten sposób ponownie. I pchnął mój tyłek do góry do koguta Mike’a i utonął w czując jego rękę i tkanina z mojego podkoszulek robił na mojego fiuta. I jęknął cicho, Mike oddychał ciężko mi do ucha.

Odwróciłem głowę w stronę trybun i ku mojemu przerażeniu Misty siedział na górze trybun w jej cheerleading strój obserwując mnie i Mike. Panika i strach mnie uderzyć jak samochody ciężarowe. I bucked trudniej dostać Mike ode mnie i szepnął mu, aby zatrzymać jak napięte pod jego ciężarem. Spojrzałam na mgliste i powoli dotarło do mnie, że nie wyglądał zdegustowany lub zły jak bym pomyślał, że po prostu uśmiechnął się do mnie, a potem jej oczy wycofana w głowie. Spojrzałem w dół jej ciała i uświadomiła sobie, że jej ręka dyskretnie idzie w górę spódnicę i został pocieranie jej cipki. Kiedy zobaczyła mnie odłogiem dłoń otworzyła jej nogi trochę i drwił palcami ruchu i poza jej cipki.

To było zbyt wiele, obserwując Misty pocierać jej cipki podczas gdy Mike zasadniczo pieprzył mnie w dupę. Zgubiłem się oglądając palce dzieje i poza jej cipki na tyle długo, że kiedy wróciłem do rzeczywistości było już za późno. Powiedziałem Mike przestać, „Będziecie mnie cum,” wyszeptałem. Ale nie było go powstrzymać; on po prostu poszedł szybciej iz głośnym pomrukiem i jękiem doszedłem tak długo i intensywnie wpatrując się w oczy Misty. Cum strzał w międzyczasie mój brzuch i moje podkoszulek, czułem się jak w ogromnym obciążeniem. Byłam zagubiona w ekstazie i kompletnie zażenowana w tym samym czasie. Uświadomiłem sobie, że jęczała tak głośno, wszyscy w sali gimnastycznej, aby usłyszeć, więc krzyknąłem z bólu, aby spróbować to zatuszować.

Trener dmuchnął w gwizdek i podbiegła do Mike czytaj więcej i ja myślę, że wciąż Cumming, gdy trener dostał się do nas. Mike dostał ode mnie i pozostał na czworakach, jak sądzę, aby ukryć ciężko. Usiadłam w stylu indyjskim i pochylił się do pokrycia ogromne mokrą plamę spermy, która była całym moim żołądku. Trener spojrzał na mnie i zapytał: „Co się stało Martin?” Zrobiłem Jedyne, co myślę i chwycił mnie za rękę i powiedział: „Coś wyciągnął w moim wyrwać, trener”. Przykucnął przy mnie i powiedział: „Pozwól mi zobaczyć.” Usiadłem trochę i dał mu mój nadgarstek, nie patrząc na niego. Spojrzał go potem spojrzał na moją czerwoną twarzą w dół toczone potem na Mike’a. Kazał mi usiąść prosto i trzymać rękę na wprost. Niechętnie zrobił i trener widział ogromny mokrą plamę na brzuchu. Rozejrzał się po innych zapaśników i krzyknął: „Chłopcy uruchomić kilka okrążeń, a ja zająć Martin.”