Po pewnym więcej opalania i kończyliśmy nasze napoje

Po pewnym więcej opalania i kończyliśmy nasze napoje, mamy ubrał się i ruszył z powrotem do statku przed wyjazdem na kolejną wyspę.

Kiedy wróciliśmy na statek, Jake i nie mogę się doczekać, aby pieprzyć siebie w naszej kabinie. Nie mogliśmy nawet czekać, aż po tym prysznicu; mieliśmy niesamowitą prawo kurwa pod prysznicem. Myślę o wydarzeniach z dnia zwrócił na nas oboje. Następnie oczyścić i spotkał Joann i Larry na kolację.
woman-466130_1280
Po obiedzie udaliśmy się na Broadwayu w wielkim teatrze, a następnie złapał Late Show w salonie. Po koniec pokazu, Joann i Larry zaprosił nas do swojej kabiny dla jakiegoś wina. Chętnie zgodził się i udaliśmy się do ich kabiny.

Nie przeszkadzało nam posiadające wewnątrz kabiny, ponieważ nie spędzaliśmy dużo czasu tam, ale Joann i Larry na zewnątrz kabiny balkon był bardzo miły. Wyszliśmy na balkonie i spojrzał na masową akwenu. To było bardzo jasne nocy. Wiele gwiazd i księżyc świeci na niebie. Odbicia gwiazd odbił się wodę i ciepły delikatny wiaterek sprawiał, że takie romantyczne. Połączenie pięknym widokiem na morze oraz fakt, że miałem mnóstwo alkoholu spożywanego naprawdę mnie nakręca. Nie mogłem się doczekać, aby wrócić do naszego domku i fuck mózgi Jake zewnątrz.

Były tylko dwa krzesła na balkonie wraz z małym stoliku. Jake usiadł w fotelu i usiadłam mu na kolanach, plecach wobec niego. Larry i Joann otworzył butelkę wina ze sprawy, że kupił dzień wcześniej i nalał nam całą szklankę. Zaczęli nas na balkonie. Larry siedział w drugim krześle i Joann usiadł na jego kolanach z rękami wokół szyi. Rozmawialiśmy przez chwilę, wspominając o tym, co zrobiliśmy tego dnia. Nie trwało długo, dopóki nie zobaczyłem Joann zaczynają się całować Larry. Nie tylko trochę pocałunek w usta, ale ładne, duże, soczyste języka francuskiego pocałunku. Odchrząknąłem aby przyciągnąć ich uwagę, a potem zapytał, czy chcą nam przejść. Mówili, no i zapytał, czy były one czyni nas niewygodne. Nie powiedział, absolutnie, zwłaszcza, jeśli nie przeszkadza, jeśli zrobił to samo. Oni powiedzieli, że obrazi, jeśli nie. To był taki miły romantyczny wieczór i powinniśmy z niej skorzystać.

Odwróciłem całej Jakes kolanach, owinięte ręce na szyję i zaczęła robić na zewnątrz. Jake miał ramiona owinięte wokół mojej talii. Po kilku minutach namiętne pocałunki, rozejrzałem się i Joann i Larry i widział, że Larry miał ręce wsunął pod spódnicę Joann i najwidoczniej miłe jej cipki.

Pobiegłem rękę i zaczął masować piersi Jake’a przez koszulę. Wziął moją inicjatywę i zaczął pocierać ręce w górę iw dół moich nóg i ud. I slide moja spódnica się trochę, aby zachęcić go do zbadania mnie jak Larry badał Joann. Wkrótce poczułem przesuwne na moje wargi cipki palcami. I rozłożone nogi pozwolić mu mieć lepszy dostęp.

Kontynuowaliśmy to przez chwilę, sporządzania i biorąc łyki wina między pocałunkami. Joann powiedział, że potrzebuje trochę więcej wina i wstał, aby uzyskać butelkę z pokoju. Ja również wstał i powiedział, że muszę iść do toalety. Wewnątrz pomieszczenia, poprosiłem Joann gdyby kiedykolwiek swinged z innymi parami. Spojrzała na mnie i uśmiechnął się tylko. Dostałem odpowiedź szukałem. Powiedziałem jej, że również nie i chciałem pieprzyć jej męża. Znowu tylko uśmiechnął się do mnie, aby powiedzieć, że wszystko jest twoje.

Pomogłem jej wlać kolejną lampkę wina dla nas wszystkich, a następnie ją na balkonie. Joann przeszedł przez Jake’a, kiedy usiadł na kolanach Larry’ego. Larry był trochę w szoku, ale szybko zorientowali się, co się dzieje, kiedy posadzone wielki pocałunek na ustach. Otworzyłem usta i zaczął badać usta z moim językiem. Potem moje nogi szeroko rozłożone, pozwalając moja spódnica wędrować moje biodra, odsłaniając moje nagie cipki (nie postawił żadnych majtki na co cały ten tydzień). Nie trzeba było długo czekać, aż Larry badał moją cipkę rękami. Moja cipka była tak mokra, przez ten czas. Czułam cock Larry zaczynają się ciężko pod mój tyłek. I slide mój tyłek jego twardnienia kurek i położył dłoń na jej temat.

Uśmiechnęłam się do Larry’ego i powiedział mi, że ktoś jest trochę podniecony. Potem zszedł na kolanach przed Larry, rozpiął spodnie i wyjął hard rock kurek. Jego kogut nie był tak duży jak Jake (Jake ma 9/8 cala kogut), ale miał bardzo ładny kogut. Lubię ładny kogut, taki, który ma ładny kształt głowy i sprawne wał. To również było bardzo gruba, co moim zdaniem jest rzeczywiście ważniejsze niż posiadanie długiego kutasa.

Zacząłem biec mój język w górę iw dół szybu jego kurek podczas gry z jego piłki rękoma. I następnie przesuń go w usta i zaczął ssać na jej temat. Uwielbiam ssać kilka dobrych kurek. Larry zaczął jęczeć z aprobatą. I znalazł czas, aby przesuwać swoje spodnie i bieliznę aż się i rzucił je na pokład balkon. Zdjął koszulę i położył ją na resztę swoich ubrań.