Wróciłem do ssania na jego kogut, starając się uzyskać jak najwięcej w ustach

Wróciłem do ssania na jego kogut, starając się uzyskać jak najwięcej w ustach, jak to możliwe. Słyszałem jego jęki uzyskać głębszy i głośniejszy. Po kilku minutach, wyczułam już miał cum. Nie chciałam, żeby wylewka prostu jeszcze tak wstałem i usiadł mu na kolanach. I był zwrócony mu nasze krocza dotyka. I owinął ramiona wokół jego szyi i zasadził wielki pocałunek na niego ponownie odkrywania usta z moim językiem.
woman-499756_1280
Wyciągnęłam moją spódnicę, przeniosła cipie i zaczął szlifować go przed jego kogut. I było tak mokro; Byłem obejmujące jego kogut z moich soków cipki. Spojrzałem na Joann i Jake i zobaczył Jake’a z twarzy pochowany w cipki Joann jest. Wyglądała tak, jakby naprawdę dobrze się bawi.

Larry pomógł mi usunąć moje top i spódnicę. Teraz może nacisnąć moje nagie ciało przed jego. Pobiegłem cipki na jego kogut, a następnie w górę jego ciała na brzuchu i klatce piersiowej. Spuściłem się znowu i wyjął jedno od piersi do buzi. Czułam jego język koło moje sutki, a potem poczuła dziobanie i ssać na nich. Nie mogłem dłużej czekać. Sięgnąłem w dół i zatrzymał się jego kogut i lowed się na nim. Czułam jego ogromny członek łatwością wsunąć do mojej cipki czeka.

Zacząłem się podnosić i opuszczać, umożliwiając jego twardy kutas do slajdów i poza mną. Zaczęliśmy najpierw powoli, ale szybko podniósł tempo. Wkrótce jego kogut był pompowania i poza mną w szalonym tempie, Boże, to było tak dobre.

Nie trwało długo, dopóki nie krzyczała, jak mój orgazm dogonił mnie. Jestem pewien, że ktoś musiał mnie usłyszeć, ale tak naprawdę nie obchodzi mnie w tym momencie. To był niesamowity orgazm. Gdzieś w środku mojego orgazmu, Larry zaczął strzelać jego obciążenia wewnątrz mnie. Czując jego spermy strzelać w środku tylko ja przedłużony mój własny orgazm.

Nie trzeba było długo po tym, jak składa się, że słyszałem kilka głośnych jęków pochodzących z Jake i Joann. Przyjrzeliśmy się tak jak oboje zamieszkali razem, oba ciała drżenie w tym, co wydawało się być tak dobra orgazmu jak miałem tylko.

Było bardzo późno, więc postanowiliśmy zakończyć nasze kieliszki wina i wrócić do naszej kabiny. Wszyscy zgodzili się, że mieliśmy dużo czasu, aby mieć o wiele więcej zabawy resztę tygodnia. Umówiliśmy się na spotkanie Joann i Larry na śniadanie i ponownie objechać wyspę następnym razem.

—– —– Rozdział piąty

Następny dzień był niemal tak samo. Zwiedziliśmy inną wyspę z Joann i Larry. Powrót na statek znów był na kolacji z Joann i Larry i wziął się trochę więcej rozrywki. Później, Jake i Larry chciał spędzić trochę czasu w kasynie. Hazard nie robi nic dla mnie i Joann więc postanowiliśmy udać się na własną rękę. Zbadaliśmy kilka innych mniej zaludnionych barów na statku i poznawaliśmy się wzajemnie jeszcze lepiej. Nie mogłem uwierzyć, jak dobrze nam się razem tylko dla poznania siebie przez kilka dni.

Stanęło na ostatni napój i skierował się z powrotem do swojej kabiny. Po powrocie do swojego pokoju, Joann natychmiast zaczął mnie uwieść, prowadzenie ręce nad moim ciałem i daje mi bardzo namiętny pocałunek. Zakochaliśmy się na łóżku, gdzie przystąpił do usuwania z siebie ubrania. Kocham kurwa chłopaki, ale jest coś takiego specjalnego kochać się do kobiet. To sprawia, że czuję się tak komfortowo i seksownie. Joann zaczął lizać moje całe ciało. Począwszy od mojej szyi i pracy jej drogę w dół do mojej cipki, zwracając szczególną uwagę na moje cycki i sutki. Miała mnie tak włączony. I wtedy poczułem jej język rozprzestrzeniać cipie wargi i koło mojego clit. Palce wbił się głęboko w cipie, uderzając mojego G-spot. Mogę powiedzieć, że był bardzo doświadczeni w zaspokajaniu kobiet. Dopiero po paru minutach czułem się coraz bardziej zbliża się do niesamowitej orgazmu. I krzyknął do niej, że jestem Cumming. Moje ciało zaczęło się trząść, oczy wycofana w ich gniazd, jak mój orgazm wyprzedził moje ciało. Wydawało się trwać wiecznie.

Po udało mi się skomponować ja, zrewanżował do Joann. Zacząłem przez ssanie i lizanie jej ładne jędrne piersi. I mój język krążył wokół jej bardzo twarde sutki, a ja masować jej piersi. Jej piersi były tak duże i tak mocny. Mam nadzieję, że moje piersi są tak, gdy jestem 38. I nadal liżąc i całując moją drogę w dół jej płaski brzuch jej ogolone cipki. I shot mój sztywny język aż do jej cipki jak mogłem. Mógłbym powiedzieć przez jej jęki, że uderzyła ona w sam raz. Zacząłem masować i szczypać jej łechtaczkę palcami. Była tak mokra. Wtedy łatwo wsunąć kilka palców w jej otwór miłości, potem trzy, a potem cztery. I nadal się pieprzyć ją palcami jak zacząłem skubać na jej clit z moich ust. I śmigały i krążyły jej clit z moim językiem. Po kilku minutach, a jej ciało zaczęło drżeć i zaczęła cum. Szybko zdałem sobie sprawę, że była squirter jak jej cum zaczęła tryskać całej mojej twarzy. To zaskoczył mnie na początku, ale szybko składa się wziąć tyle w moich ustach, jak tylko mogłem.

Po jej orgazm ustąpi, wyciągnęła do mnie i dał mi bardzo namiętny pocałunek. Leżeliśmy obok siebie już od jakiegoś czasu, to czułem się tak dobrze jest mieć Nagie ciała kobiety tulony przeciwko mnie.

Odwiedźcie tutaj: więcej znajdziesz tutaj oraz na stronie – strona www