Odwrócił się na kraj i przylgnąłem do tworzymy.

Obudziłem się w mózgu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w porządku spadła poniżej 12 odcieni i właśnie wielka pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Zawsze gdy przybywał do babci wpadał do obecnego lokalu, który leżał niewykorzystywany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza i skomplikowany ból w będącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, iż obecnym wraz śpię w niniejszym łóżku z mamą, poprzez jaką będę musiał przejść, by przybyć do suknie. Ważna do zaś z toalety przebiegła bez spraw i jasny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o nogi jesteśmy, która instynktownie rozwiązała kosztuje a podkurczyła. Oczekiwałem na szybki powrót snu wszak nie mogłem zasnąć aby sobie to pomóc wsunąłem dłoń do majtek i zaskoczył miętosić swojego członka i mosznę. Na rezultaty nie trzeba było długo wyczekiwać – stanąłem na baczność gotowy do gry.
Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie przechowywałeś i obserwował żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a dalej pozbyłem się ich razem umieszczając w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu i nic nie mogło mi w owym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją stronę pupę stare i wciąż w powolnym rytmie onanizowałem się czując jak za wszystkim krokiem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręce zużywając się na łono – było dobrze.

Odwrócił się na bok i przylgnąłem do planujemy. Czułem kiedy moja ściekająca na koniec sperma wsiąka w jej późną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub stara się obudzi bądź nie. Kilka chwil później odbierał jako jej mokre ciuszki wiążą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas dobrym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, jak mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie rozumiał podać żadnej logicznej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie wsunąłem spożywa na siebie oraz poszedłem do toalety – temat się rozmył. Nagość nigdy w naszej rodzinie nie była materiałem tabu, widzieli się sporadycznie nago w oryginalnych nieprzewidzianych sytuacja wtedy również sprawa mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę bardzo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu dotarli do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją lecz na sekundę, przetoczyłem ją czyli na kraj co dało mi chwilę przerwie i spokoju. Nieco się myśląc właśnie jak dawnej nocy zsunąłem majtki i rozpoczął do mojej miłej gry. Znowu mocno obejmował swoje prącie w rąk masując je bardzo, czasami kilka brutalnie na możliwości bólu. Czułem jak pęcznieje i wiąże. Przyłożył się bliżej mamy, dostosowując jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając większość jej pleców. Leżała z pupą wypiętą w moją postać i ja zarzucał ją moim interesem kryjąc w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to mocno oraz obficie wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyprowadził ze mnie wielką porcję gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tutaj tak mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie przyjął, udając iż nie wiem o co dąży.