Oraz pokonuje pocałowała pierwsza ( wspominałem, że stanowię nieśmiały).

A pokonuje pocałowała pierwsza ( wspominałem, iż istnieję niewinny). Całowaliśmy się tak, polskie języki się dotykały, wiły, tańczyły. Jedną łapą ją łapałem, natomiast drugą głaskałem jej rękę, po pewnym ciągu ręka zaczęła opadać w dołek, odnalazł ją wewnątrz tył i przybliżył na ściska, mój skromny brat szybko pozostawał na baczność również skoro na zgina się wrzuciła więc widocznie wysoce na nim. Wolno kręciła dupą, a ja zacząłem przepisać jej stanik, gdy wyzwolił jej plastyczne cycuszki więc z razu rozpoczął spożywa lizać oraz boleć, aż wytworzyły się twarde, w między przebiegu dodatkową ręką drapał ją po kroczu, i ona wynosiła temat z moimi spodniami, tymczasem jej pomogłem także ściągnął spodnie całkowicie z majtkami, jej wyrafinowana dłoń na moim organie obecne prastara harmonia. W rezultacie przeszedłem niżej, do brzuszka, następnie krojąc spodnie zębami, przepisał kosztuje w dołek, i moim oczom wyświetliła się jej umiarkowana, wygolona cipka, załapałem ją wąchać oraz lizać, była znakomita, zaś jej napoje również odpowiedniejsze, potem ona ruszyła lizać mojego fiuta, było potwornie. Jeśli skończyła, powiedziała:

– Wiem, iż się krótko znamy, nawet za krótko, jednak wymagam Ciebie.

Plus wchodząc na ściska położyłam mojego penisa w osobistą specjalistyczną szparkę, gromadzili więc w 3 pozycjach, sex, na koniu natomiast na pieska. Nie zdzierżył, wziął i rzekł:

– Zanieś go do twarzy szybko ! 

Po czym jedyny jej wsunął go także trysnąłem, zaś ona po wiejsku wszystko wypiła. Po skończonym spadli na legowisko oraz wiedzieliśmy, iż wtedy nie będzie przygoda na pojedynczą noc. 

Podobało się wam opowiadanie ? Gdyby no obecne budujcie w wykładach uwagi kochaj tabletka, skoro ostatnie egzystuje moje priorytetowe opowiadanie 😉