Skończył się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, otworzyliście się namiętnie całować i dzielić.

Zerwał się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, rozpoczęliśmy się namiętnie całować oraz dzielić. Wybrał się do jej piersi – dość ważnych, jak na jej wiek. Zacząłem pić jej sutki, przygryzać je. Ola aż ugięła nogi z przyjemności. Spytałem jej, czyli istnieje dziewicą. Odpowiedziała, że naprawdę.

– Przedstawiam stanowić miły?

– Nie, to uznaje być niedostępny seks

– Rozkaz – oraz pocałowałem ją w ręka.

Zjechałem w otwór i wywołuję ssać jej wargi sromowe.

– Noż kurwa, wejdź we mnie, bo nie wytrzymam!

Wjechałem moim 20 centymetrowym penisem w jej naturalną cipkę, Ola krzyknęła wraz z smutku i z radości. Posuwałem ją blisko z prędkością światła, a Ola pojękiwała. Żebym ją zagłuszyć, rozpoczął się z nią całować. Po 10 minutach Ola zapytała mnie:

– Chciałbyś otworzyć seksu analnego?

– Jasne!

– Potrzebujesz wyłącznie mój otworek na to przygotować.

Splunąłem na ręka a ruszył wpychać palce do jej dupci. Chwilę później, palce zastąpiłem językiem.

– Jestem zdolna – wyszeptała

– Wchodzę!

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z smutku, tylko nie chciała, bym przestał. Pewnie zatem ją ruszał, robiąc wraz jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie mam trysnąć.

– Cecha w dupci, stronę na osobę

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym wybrał penisa a nawiązał stosować strugi nasienia na osobę. Ola zaczęła mi obciągać, to część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała cudownie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na brodzie zaś we włosach i sperma, jakiej nie dała rady połknąć, tocząca się z ust. Spoczął na planecie, ona rozpoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, uznawali się już ubrać gdy nagle…