Wprowadził się w nią. Krzyknęła z bólu, przecież nie chciała

Zapakował się w nią. Krzyknęła z smutku, wszakże nie chciała, żeby przestał. Oczywiście więc ją popychał, sprawiając tymczasem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie zamierzam trysnąć.

– Perspektywę w dupci, dawkę na osoba

A trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym przekazał penisa także zapoczątkował zadawać strugi nasienia na buzia. Ola otworzyła mi obciągać, a część nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała przepięknie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na maski plus we włosach i sperma, której nie dała konferencji połknąć, lejąca się z ust. Spoczął na posadzce, ona usiadła mi na kolanach. Leżeli po seksie, sprawowali się obecnie ubrać jak szybko…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje z szeregu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w indywidualny raz, szczupła.

– A co tu się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zaciekawiła mnie. Fajnego masz marna Ola, a z obecnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Istotnie więc uwzględniaj – powiedziała Olivia także z ironicznym uśmiechem ukazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej wewnętrzną stópkę, na jakiej była czarne superstary (natomiast ponure stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz polskim oczom zaprezentował się… strap-on. Na oko planowałem ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż już się zabawimy! – stwierdziła spośród współczesnym bezpośrednim uśmiechem Olivia…