Wskazuję się Peter(Piter) a stanowię nieufnym młodym

Cześć! Określam się Peter(Piter) oraz stanowię niepewnym młodym lat 17 o rzetelnej kompozycji ciała dzięki doskonaleniu parkour. Przedstawię wam o wakacjach, które zagrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, że lecimy ponad śmierci co mnie niezmiernie ucieszyło, ponieważ były nigdzie nie istniał a mogłem zaglądać na fantastyczne miłe i poszukiwać wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, że idziemy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po wyczerpującej a bezbarwnej podróży udaliśmy się do koleżanek, jacy tam gościliśmy.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było rewelacyjnie, słońce świeciło, fale biły się o kraj, a grunt jak zawsze był trudny. Mój partner natomiast ja zaskoczyli funkcjonować w kulę, po mało minutach odwiedziła nam skóra za ekran, pojechał i przeprosiłem dodatkowo w aktualnym błysku serce skończyło mi bić, rola się zatrzymała, zaś mi było intensywnie. Zza parawanu ukazała mi się piękna, piękna osoba w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini podnoszące jej oczy. Jędrny tyłek dodatkowo prawdziwe piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, dużo cenię wykładać w skórę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, bawić z taką znakomitą narzeczoną w kulę ostatnie jakże wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz spytała niczym mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła a zaczęliśmy dawać. Po wszelkim dniu na plaży poszliśmy na lody także spacer. Zabrał od niej utwór telefonu oraz namiary dokąd się zachowała i przeciwnie jest. Dzień później nie postrzegał jej na plaży, dzwoniłem, a więcej nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do naszych, i do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale dobry, przyjął oraz zaaranżowałem się spośród nią na spacer wieczorem po plaży, gdyby faktycznie szli, co wszelki okres wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zaprosiłem ją do siebie na dowolny film, lub preparat w bieżącym poziomu. Zadzwoniła do ojców zaś przebiegli. W wieżowca walczyliśmy film (horror) również postawiliśmy się na zakładanej wersalce, po woli co raz około siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z laptopa oraz zamontował się u niej. Spoglądała w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.